FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - SOKOL KOŠETICE 4 : 0

FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - SOKOL KOŠETICE 4 : 0
Základní sestava: Kadlec Ondra - Dýnek Tomáš, Jůn Jiří, Hryzák Lukáš, Doležal Pavel - Haberman Josef, Havlíček Jiří, Metlička Jan, Doležal Jiří, Janů Pavel - Doležal Ondra

Střídání: 73´ min. Musil Zdeněk - Dýnek Tomáš

               80´ min. Jakub Svoboda - Havlíček Jiří

               80´ min. Jakub Tyl - Doležal Jiří

Góly: 10´ Janů Pavel 1:0

                Haberman Josef 2:0

                Janů Pavel 3:0

                Musil Zdeněk 4:0

Fotogalerii naleznet ZDE!!!

Průběh utkání: V tomto zápase, na naši domácí půdu na stadion Budín, opět zavítal tým z prvních míst tabulky a to mužstvo Košetic, které bylo na třetím místě pouhé dva body před námi. A proto by pro nás další domácí výhra znamenala posun na 3. místo v tabulce. V tomto zápase nemohlo nastoupit několik hráčů ze základní sestavy z důvodu zraněni a to také bylo v prvním poločase znát. První poločas bylo mužstvo Košetic o něco lepší, ale domácí se i přesto ujali brzkého vedení a to v 10. minutě po krásném úniku a následném centru Tomáše Dýnka, kdy se hlavou prosadil Pavel Janů. Toto bylo v prvním poločase z naší strany vše, nedařila se nám vůbec kombinace a udržení míče na našich kopačkách. Košetice byli v prvním poločase lepším mužstev, ale do šancí se dostávali pouze po standardních situacích. Jednu krásným zákrokem a čisté konto odvrátil gólman Ondra Kadlec. Po přestávce už ale na hřišti dominovalo mužstvo domácích, opět předvádělo kombinační hru, která dospěla k nádhernému gólu Josefa Habermana, který křížnou střelou překonal gólmana hostí. Navíc se zanedlouho poté po rohovém kopu prosadil hlavou opět Pavel Janů. Poslední čtvrtou branku v utkání vstřelil střídající Zdeněk Musil, který nastoupil po dvouleté odmlce zaviněné zraněním kolene.

Z deníku:

 

17.05.2009 12:19:16
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one