FC SLOVAN KAMENICE n/L "B" - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 0 : 3

FC SLOVAN KAMENICE n/L "B" - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 0 : 3

Základní sestava: Kadlec Ondra - Haberman Josef (Doležal Pavel), Rathouský Luboš, Metlička Jan, Dýnek Tomáš - Janů Pavel, Mitas Leoš (Hryzák Lukáš), Doležal Jiří, Havlíček Jiří, Weith Petr (Staněk Václav), Pokorný Martin

Tak tento článek se píše mnohem lépe než zpráva z Lukavce.Úvod zápasu nasvědčoval že si hráči Slavoje vzali k srdci páteční prohru.Také sestava doznala jistých změn , nehrál Socha a vyloučený Doležal O.Naopak nastoupily Havlíček,Pokorný , Dýnek Tomáš a  Kadlec Ondra v bráně.První poločas vyzněl jasnně pro Slavoj, když mohl Pokorný minimálně třikrát skórovat, dvakrát Doležal J. a krásná střela Mitase z dvaceti levou jen těsně minula domácí šibenici.Nemluvím o územní převaze a držení míče, které jasně vyznělo pro Slavoj.Domácí se v prvním poločase dostali pouze ke dvěma rohům a jedné standartní situaci z pomezí vápna, kterou ,ale zlikvidoval gólman Kadlec.A malá neurovnanost v naší obraně se zadákům z troškou štěstí podařila odvrátit.Bohužel se nám, ale  nepovedlo v první půli prosadit.Ve druhém poločase se obraz hry neměnil a Slavoj pokračoval v pěkné kombinační hře, která se fanouškům hostů musela líbit.A v 55. min. se konečně hlavou prosadil Pokorný.Zápas sstále pokračoval v tlaku hostů, kteří Slovan jasně přehrávali.Ten vyůstil v druhý gól Slavoje, když se opět prosadil Pokorný. Probíhala 68.min.Poté následovala další řada šancí , ale k vyzdvihnutí je asi, když nacentroval výborvě Staněk a Janů bohužel netrefil hlavou přesně, hlavička minula branku domácích asi o deset centimetrů.V 85. min.přinesl naprostý klid na  kopačky Slavoje Doležal J., který chytře prostřelil obránce a gólman už nestihl na střelu k tyči zareagovat.

Za tento zápas musím klukům poděkovat , protože jsme odjížděli z Lukavce se svěšenými hlavami a za dva dny se dokázali vyhecovat k výbornému výkonu.Nebudu tady nikoho jmenovitě chválit ani hanět.Chci jen poděkovat Ondrovi Kadlecovi , že s námi jel a moc pomohl i když měl den předtím důležitý zápas.Org. a spol.

FOTO ze zapásu ZDE!!!

 

04.05.2009 20:50:22
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one