FC START LUKAVEC - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 5 : 1

Horní řada: Kadlec Ivan, Janů Pavel, Weith Petr, Makovička Lukáš, Metlička Jan, Mitas Leoš, Sosna Pavel

Dolní řada: Haberman Josef, Doležal Ondra, Doležal Jiří, Rathouský Luboš, Socha Dušan, Semotán

Základní sestava: Socha, Haberman, Makovička, Rathouský, Janů, Doležal O., Doležal J., Mitas, Semotán, Metlička, Weith

Foto ze zápasu naleznete ZDE!!!

Tak co k tomuto zápasu napsat, tak o tom už přemýšlím od pátku večer.Klasika , vstup do zápasu vlažný.Čtvrtá minuta gól po chybě v obraně.Pak naše tři standartky(jedna ze štěstím a pomoci pomezního odvrácena,mohlo to být 1:1, ale nebylo)Ve dvacáté opět chyba 2:0.V dvacáté páté Doležal J. snižuje na 2:1.Místo toho , aby nás gól nakopl jsme v poslední minutě prvního poločasu po chybě opět inkasovali na 3:1.Do druhého poločasu chtěl Slavoj zápas otočit, ale k tomu je potřeba chtít a to u nás neplatilo a v šedesátépáté jsme inkasovali na 4:1 po rohu se prosadil hlavou domácí útočník. A na pět jedna nás Lukavec dorazil v osmdesáté minutě po samostatném úniku do odkryté obrany, takže 5:1 pro domácí.Zápas se dohrával z naší strany v deseti,vyloučen byl Doležal O. (Sendrs).

K tomu se dá pouze dodat bez bojovnosti , nasazení,agresivity a chuti hrát  se  na hřištích velikosti tenisových kurtů prostě vyhrávat nedá. Ale nemá cenu házet flintu do žita , musíme na to rychle zapomenout a hrát dále.Org. a spol.Možná jste zde nezaznamenali jména při chybách atd.V tomto sportu se hlavně musí dbát na to že je to sport týmový a mi to jako tým moc nezvládli a to kdo dal gól a kdo byl vyloučen, to jsou fakta.