SK HORNÍ VES - FC SLAVOJ ŽIROVNICE 0:6

SK HORNÍ VES - FC SLAVOJ ŽIROVNICE 0:6
Základní sestava: Kadlec Ondra - Jurík Jaroslav, Kadlec Ivan, Rathouský Luboš, Doležal Pavel - Doležal Ondra, Metlička Jan, Doležal Jiří, Havlíček Jiří - Weith Petr, Zaňák Milan

Střídání: 71´ Tyl Jakub - Havlíček Jiří

              75´ Mach Tomáš - Doležal Jiří

              80´ Záboj Lukáš - Zaňák Milan

Branky: Zaňák Milan 3

             Doležal Jiří 1

             Weith Petr 1

             Doležal Pavel 1

Průběh zápasu: K zápasu ve kterém domácím hráčům už o nic nešlo, jsme se snažili přistoupit zodpovědně, jelikož se zároveň s námi pral N. Rychnov o druhé místo v Lukavci.Trochu nám to ulehčili domácí , jenž nastoupili do utkání pouze v deseti hráčích. Zhruba po deseti minutách byly Veští kompletní.Od soupeře se po zimních zkušenostech očekávalo že se bude snažit, ale uhodilo na druhé straně , když se trefil Zaňák.Domácí , ale nesložili zbraně a dvakrát nás musel podržet výborný Kadlec O., když likvidoval dvě jedovaté střely Marka Prchala. O domácích jsme věděli že se vydrží bránit první poločas , ale odešli fyzicky už v první půli čehož využil Weith a následně přidal třetí gól opět Zaňák a za tohoto stavu se odcházelo do kabin.Ve druhém poločase Slavoj kontroloval hru a Zaňák dokončil  hatrick.Po něm se ještě podařilo přelobovat Soukupa Doležalovi J. a náš poslední gól v tomto ročníku dal Doležal Pavel po skrumáži dorazil do šibenice.To , ale v tomto utkání nebylo všechno domácí v 89 min. kopali po faulu penaltu, k té se postavil domácí gólman Míra Soukup, ale narozdíl od podzimního zápasu , kdy Sochu překonal na mladého Kadlece si nepřišel. Jak jsem již psal výborně chytající dorostenec střelu vystihl a zlikvidoval.

Co k tomuto zápasu dodat , pozitivní je že se do sestavy navrátil Zaňák, který se  vrátil skoro po roční pauze a snad dostal rozum??? Bohužel jsme přišli o soupeře , který je od nás deset kilometrů a má z malých obcí nejkvalitnější hřiště a zázemí. A když se do okresu vrátili Počátky mohli jsme mít prakticky dva sousedy deset minut autem.Bohužel tam zůstávají pole typu Žirov, Obrataň atd. No co , snad se podaří H. Vsi vybojovat postup zpět do Poutník ligy hned v příští sezóně , budeme držet palce. Velice nás potěšili dorostenci, kteří měli v nohou záchranářský zápas , ale i tak s námi jeli .   Org. a spol.

 

 

24.06.2009 09:03:26
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one