SK PACOV "B" - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 4 : 2

SK PACOV "B" - FC LSAVOJ ŽIROVNICE "B" 4 : 2

Základní sestava: Šamal Lukáš - Haberman Josef, Metlička Jan, Rathouský Luboš, Doležal Pavel -  Semotán Jiří, Havlíček Jiří, Doležal Jiří, Janů Pavel - Doležal Ondra, Hryzák Lukáš

Střídání: 45´ Kadlec Ivan - Doležal Ondra (zranění kotníku)

Góly: 14´ Jiřík 1:0

          20´ Semotán Jiří 1:1

          42´ Zeman 2:1

          49´ Doložal Jiří 2:2

          69´ Kuran 3:2

          90´ Vlk 4:2

Průběh utkání: Tento víkend pro nás moc úspěšný nebyl. Na zápas do Pacova jsme odjížděli pouze ve dvanácti lidech a to bez jediného útočníka, kde po boku Doležala O. hrál Lukáš Hryzák, který jinak hraje stopéra. V zápase jsme měli zpočátku více ze hry a vytvořili si i šance, ale jejich neproměňování se nám na konci zápasu stalo osudným. Vedení se ujal ve 14. min. Pacov, kdy se po nedorozumění na pravé straně hřiště prosadil nikým neatakovaný Jiřík. Vyrovnat se nám podařilo za necelých šest minut, kdy centr z našich kopaček brankář domácích vyboxoval přímo do Jiřího Semotána, který míč dopravil za jeho záda 1:1. Za tohoto stavu neproměnil dvě stoprocentní šance Doležal Jiří a tak ve 40. minutě při vzájemném držení upadl v pokutovém území Jiřík a rozhodčí odpískal pokutový kop (První sporný moment!), který Pacov proměnil a tak se šlo do šaten za stavu 2:1. Ve druhém poločase se nám povedlo brzy srovnat, kdy po kombinaci Doležala J. s Hryzákem tvrdě vystřelil, brankář jeho střelu vyrazil pouze na Metličku který míč hlavou špatně trefil a ten se dostal k osamocenému Doležalovi J. který nekompromisně vyrovnal 2:2. Následně se do hry plně vložil rozhodčí Holub, který úplně nesmyslně toleroval domácím tvrdé zákroky a obracel fauly na stranu domácích. Co se hostům nelíbilo. A když jsme se ho zeptali proč za tyto tvrdé zákroky nedá žluté karty, tak nám sdělil, že za tohle karty nerozdává. Následně byl ve hře rozhodčí holub znovu a to když unikl Lukáš Hryzák a řítil se na brankáře úplně sám a ve vápně byl jasně stažen domácím Pavelcem, ale rozhodčí ještě úplně nesmyslně odpískal simulaci našeho hráče. Tímto jeho řízením zápasu nás úplně rozladil a Pacov toho využil a to v 69. minutě kdy se prosadil domácí Kuran. 3:2. Za tohoto stavu a to v 80. minutě kdy si dlouhý centr zpracoval na vápně P. Janů a po jeho střele do břevna, kdy se míč odrazil úplně jasně za branku a následně vylétl ven rozhodčí řekl, že branku uznat nemůže a na otázku proč branku neuznal, řekl „takovou spornou branku bych uznat nemohl, co by na to řekli domácí“. Ale i přes to, jsme se dále snažili útočit, zanedlouho poté se do šance dostával Doležal Jiří, ale na vápně byl sestřelen domácím Pavelcem, který předvedl několikátý ze svých zákroků, tento zákrok byl vidět a i slyšet přes celé hřiště, ale rozhodčí opět nic a jeho reakce, že prý nic neviděl a neslyšel. Toto bylo od rozhodčího Holuba už celkem směšné. A když se v 90. min. z přímého kopu trefil Vlk, tak ustanovil konečný výsledek na 4:2. Nechceme si tu nějak stěžovat, kdybychom proměnili ostatní šance, tak mohl být výsledek úplně jiný. Ale bohužel takhle se hrát o přední příčky nedá! Nemohu tu napsat, že by naše hra byla nějak špatná, ale pokud nebudeme proměňovat vyložené šance, které si připravíme, tak v takto těžkých utkání vyhrávat nebudeme.

Z deníku: Poutník liga přinesla zkázu favoritů

Pelhřimovsko - Doslova pohromou pro týmy první pětky se stalo 22. kolo Poutník ligy. Nový Rychnov jen remizoval v Jiřicích, Lukavec doma prohrál s Božejovem, Žirovnice v souboji juniorek neuspěla v Pacově. Vydělala na tom Horní Cerekev, která vede tabulku už o osm bodů.

KOŠETICE – Č. ŘEČICE 5:0
 
Košetice nastoupily v kompletní sestavě, což na jejich výkonu bylo znatelné od prvních minut. Domácí hráli kvalitní, běhavý fotbal a hosty nepustili za celých devadesát minut k vážnější akci. 
 Góly: 11. Příhonský, 34. T. Vejsada, 73. Sovka, 86. Vlk, 89. Mazanec. Rozhodčí: Pech. ŽK: 0:3. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Košetice: Duffek – Strakay, Zajíček, Mazanec, Kadlec, Vejsada, Bystričan, Suk, Vlk, Příhonský, Sovka. Červená Řečice: Krejčí – Rychecký, Daňhel, Stejskal, Vacek, Hovorka, Gaupman (77. Vávra), Chvalkovský, Pavelka, Obranec (46. M. Nenadál), Duchan.

H. VES – MARATON 0:2
 
Domácí bojovali, snažili se, ale z několika nabídnutých šancí neproměnili ani jednu. Maraton vyškolil poslední tým tabulky přesnou kombinační hrou a téměř stoprocentní koncovkou.
 Góly: 40. Horký, 74. Petr Čára. Rozhodčí: Klein. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Horní Ves: Soukup – Fous (68. Srbek), Farka, Jírů, Průcha (80. Hložek), Glejtek (61. David), Rataj, Nováček, Kantor, Bělohlávek, Kuchař. Maraton: Pavel Čára – Čech, Hunal, M. Heřmánek, Vaněček, Petr Čára, Vacek, P. Heřmánek, Švec, Leligdon (87. Mimra), Horký.

H. CEREKEV – KAMENICE B 7:2
 
Horní Cerekvi se vydařil nástup, dala brzo vedoucí gól, ale hosté během pěti minut otočili výsledek na 1:2. To domácí zaskočilo natolik, že se do poločasu na odpověď nezmohli. Po změně stran a domluvě v kabině se domácí probrali a během dvaceti minut nastříleli čtyři branky, čímž hosty srazili na kolena.
 Góly: 8., 70. a 72. Zelenka, 53. a 59. Martínek, 57. Kůta, 64. Suchý – 20. D. Schober, 25. Vávra. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Skopal, Koten, Martínek (78. Jan Plachý), Zelenka (80. Podařil, Macík (75. Loukota), Kůta, Suchý, Jaroslav Plachý. Kamenice B: Papež – Šoltys, Podhradský, A. Schober, J. Macháček, M. Halada, M. Macháček (68. Šrámek), Dvořáček, D. Schober, Vávra (80. Chvála), T. Filípek (60. Mach).

PACOV B – ŽIROVNICE B 4:2
 
Pacovští nastoupili v sestavě doplněné hned několika dorostenci. Začali velmi dobře, když zatlačili hosty do defenzivy a ujali se vedení po brance Jiříka. Žirovnice záhy srovnala, ale do kabin šli spokojenější Pacovští, když faul na Jiříka ve vápně potrestal Zeman z penalty. Po obrátce už byl rozdíl mezi soupeři výraznější. Hosté sice srovnali, ale vítěznou branku vstřelil pacovský Kuran.
 Góly: 14. Jiřík, 42. (PK) Zeman, 62. J. Kuran, 90. Vlk – 20. Semotán, 51. J. Doležal. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Pacov B: Čech – Zeman, Pavelec, Dvořáček, Vlach (60. Rybčák), Dítě, Vlk, Miskay (46. J. Kuran), Jiřík, Vesecký, Bártů (46. Podolský). Žirovnice B: Šamal – Rathouský, Habermann, Hryzák, Janů, Metlička, Havlíček, Semotán, O. Doležal (46. Kadlec), J. Doležal, P. Doležal.

LUKAVEC – BOŽEJOV 0:1
 
Lukavečtí nezačali dobře, hosté zaútočili rychlým brejkem a domácí obránce Franc si nešťastně hlavou srazil míč přímo k tyči. Ani zlepšený výkon ve druhém poločase, který přinesl několik šancí, domácím na body nestačil.
 Gól: 16. vlastní. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Lukavec: Nikl – Maršík (46. Čáp), Franc, Hanzlík, Ludvík (70. Dvořák), Šoula, Picek, Hubínek, Urban, Růžička, Štěpánek. Božejov: Hák – Pejcl, Michal Goldmann, Maršák, Pelíšek, J. Vacek ml. (16. J. Vacek st.), Svoboda, Marek Goldmann, Kopejtko (86. Tříska), Havlík (57. Smejkal), Kumžák.

OBRATAŇ – ŽIROV 3:0 

Domácí měli doslova raketový nástup, když během šesti minut dali hned dvě branky po střelách Peška a Lukáše Vlacha. Do poločasu se v podstatě jen dohrávalo a po změně stran vypadalo utkání obdobně. Poslední slovo měli opět domácí, když zakončoval Marek Vlach.
 Góly: 4. Pešek, 6. L. Vlach, 80. M. Vlach. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Obrataň: Kučera – Vilímek (46. Kalina), Krejčí, Melichar, P. Čekal, Vrzal, Pešek (46. Kudrnáč), Polanecký (58. Puchner), Fical, M. Vlach, L. Vlach. Žirov: Zrutský – V. Jonáš, J. Jonáš, Hotovec, Cvrček, Hamalčík (33. Bělík), L. Jonáš, Gebarovský (12. Maška), Morava, Kubát, Šanda.

JIŘICE – N. RYCHNOV 1:1
 
V první půli byli o něco lepší domácí a vedení se ujali, když se parádně z přímého kopu ze dvaceti metrů trefil Hložek. Radost jim však dlouho nevydržela, neboť Rychnovští za deset minut vyrovnali. Po změně stran byli sice hosté lepší, branka už ale i přes šance nepadla.
 Góly: 21. Hložek – 31. T. Loskot. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Jiřice: Čepl – Jiřík, Příhoda, Mecera, Vincenc, Och, Rohovec (66. Sadský), Hložek, Fučík, Maršík, Havel (70. Langr). Nový Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (46. Cirhan), T. Loskot (46. Růžek), Švec, Martínek, Římal, O. Loskot, Kratochvíl, Norek, Mugrauer (70. Borysyuk).

27.05.2009 20:19:41
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one