TATRAN ČERVENÁ ŘEČICE - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 1 : 1

Sestava: Socha D. - Jurík J., Kadlec I., Hryzák L.(Doležal O. Dudan), Doležal P. - Wait P.(Staněk V.), Doležal O., Havlíček J., Metlička J.,Janů P. - Doležal O.(Pokorný M.)

Fota najdete ZDE!

Máme za sebou první mistrovský zápas , jelikož minulý týden bylo utkání v Lukavci odloženo pro nezpůsobilý terén.

Bohužel se trochu projevila naše slabina a to je hra na malých hřištích, kterých je po okrese rozeseto více. V počátku utkání nám vázla kombinace a na vysušeném hřišti jsme měli problém dostat balon na zem . Toho využívali domácí klasickými nakopávanými míči na dva hrotové hráče.Přemíru agresivity domácích, odnesli oba naši stopeři  ošklivím zraněním, pro které musel Hryzák o poločase střídat.Ve třicáté minutě jsme na levé straně obrany hrubku a na přihrávku do vápna jsme už nestačily reagovat. naše šance bohužel vyšli vniveč a tak se do kabin odcházelo za stavu 1:0 pro domácí. Vstup do druhé půle nám vyšel výborně a po pěkné akci po levé straně P. Janů vyrovnal mezi nohy domácího gólmana. Tento gól nás nabudil a chtěli jsme strhnout vítěztví na naší stranu .Bohužel se nám nepodařilo vstřelit do konce zápasu branku i když šancí jsme měli minimálně na čtyři "škoda".Domácím se podařilo vypracovat  čtyři rohy a dvě standartky, které jsme ubránily. Zápas skončil 1:1.

Vím že se to moc nehodí , ale své chci napsat i k výkonu sudího Šenigla.Minimálně dva hráči Řečice si zasloužily jít předčasně do kabin za vysloveně "BRUTÁLNÍ" zákroky.Také nám byly upřeny dvě penalty za faul na Weitha a za ruku domácího obránce ve vápně.K domácím divákům se vyjádřím pouze konstatováním že PLANETA OPIC ZŮSTANE PLANETOU OPIC. Na mém toptenu hlupáků zaujímají Řečičtí první místo.ORG. a SPOL.

Z Deníku:

ŽIROV - KOŠETICE 0:1
Košetice přijely do Žirova notně nabuzené a předváděly výborný fotbal. Domácím vázla kombinace a tři minuty před koncem je po chybě v obraně Bejček obral i o bod za remízu.
Gól: 87. Bejček. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:4. Diváci: 20. Poločas: 0:0. Žirov: Zrutský – Kudrna, J. Jonáš, Hotovec, Křivan, Nacházel (75. Bělík), Starý (13. Cvrček), Kratochvíl, Morava, Kubát, Samec (88. V. Jonáš). Košetice: Dufek – Bejček, Zajíček, Vejsada, Mazanec, Bystričan (88. Strakay), Mareš, Sovka, Suk (90. Žáček), Vlk, Kadlec. ? (dol)

HORNÍ VES – JIŘICE 2:1
V Horní Vsi byl k vidění fotbal průměrné úrovně. Domácí dali sice dvě branky, které ale nebyly uznané. Pak se nádherně trefil Prchal přímo do šibenice z trestného kopu, hosté po poločase vyrovnali Příhodou. Poslední slovo měli opět domácí, když tři body zařídil střídající Rataj.
Góly: 38. Prchal, 71. Rataj – 66. Příhoda. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Horní Ves: Hubáček (46. Soukup), Průcha, Jírů, Březina (56. Rataj), Srbek, Kuchař, Kušta, Nováček, Kantor (82. Makovička), Prchal, Bělohlávek. Jiřice: Jůzl – Jiřík, Večeřa, Vítek, Mecera, Nesporý, Hájek, Sadský, Hložek, Příhoda, Čermák.? (mak)

BOŽEJOV – NOVÝ RYCHNOV 0:2
Rychnovští měli herně celých devadesát minut navrch. Božejov se hostům vyrovnal v počtu šancí, s jejich proměňováním byl však na štíru. Po obrátce se za hosty trefil Růžek, deset minut před koncem uzavřel gólový účet zápasu Loskot.
Góly: 48. Růžek, 78. T. Loskot. Rozhodčí: Kubík. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Božejov: Hák – L. Tříska, Goldmann, Pejcl, Pelíšek, Fučík, Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Vacek, Smejkal. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (68. Borysyuk), T. Loskot, Švec, Martínek, Růžek, O. Loskot, Římal, Cirhan (60. Kratochvíl), Mugrauer (85. Velička). ?(tří)

Č. ŘEČICE – ŽIROVNICE B 1:1
V Řečici se hrálo pohledné utkání. Domácí měli v první části mírnou převahu, kterou vyjádřili brankou Vacka. Čtyři minuty po obrátce vyrovnal hostující Janů. Do konce utkání se hrál výborný fotbal s velkým množstvím šancí na obou stranách, ze kterých však už žádná branka nepadla. Dělba bodů je spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.
Góly: 35. Vacek – 49. Janů. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:0. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Červená Řečice: Jaroš – Rychecký, Bečka, P. Dýnek, Vacek, J. Dýnek (17. Stejskal), Gaupman, Chvalkovský, Pavelka, Obranec, Duchan. Žirovnice B: Socha – Kadlec, Doležal, Hryzák (46. Staněk), Janů, Metlička, Havlíček, Jurík, O. Doležal, J. Doležal, Weith (46. Pokorný).? (ork)

LUKAVEC – PACOV B 2:2
V první půli byli domácí třicet minut jasně lepší, poté polevili a dvakrát inkasovali. Po změně stran tahali za delší konec provazu hosté, kterým hodně pomohli pendlové z prvního týmu. Skore už však svou podobu nezměnilo.
Góly: 30. Růžička, 32. Franc – 40. Šlechta, 42. Rybčák. Rozhodčí: M. Kopecký. Diváci: 90. Poločas: 2:2. Lukavec: J. Jelínek – Dražďák, Maršík, Franc, Hanzlík, Šoula (63. P. Mucha), Hubínek, Picek (27. Kott), Zeman, Růžička, Urban. Pacov B: Jíša – Gavrecký (75. Vesecký), Dvořáček, Přibyl, Pavelec, Zeman, P. Rybčák (90. Miskai), Šlechta, Vysiblo, Váňa (80. Lhotský), Jiřík. ? (miš)

OBRATAŇ – H. CEREKEV 1:6
Hosté drželi opratě utkání pevně ve svých rukou od první do poslední minuty. Obrataň se sice ujala vedení brankou Krejčího, poté však končily míče pouze v síti Kučery. Hosté zvítězili hokejovým výsledkem 1:6, přičemž hattrickem se předvedl Zelenka.
Góly: 19. Krejčí – 23., 35. a 55. Zelenka, 26. a 67. Suchý, 53. Skopal. Rozhodčí: Ryšánek. Diváci: 70. Poločas: 1:3. Obrataň: Kučera – Krejčí (46. Kudrnáč), Kalina (61. J. Čekal), Melichar, P. Čekal, Vrzal, Pešek (81. Vilímek), Polanecký, Fical, M. Vlach, L. Vlach. Horní Cerekev: Faltýnek – Šetek, Staněk, Musil (66. J. Plachý), Vondráček, Skopal, Zelenka (76. Koten), Vacík, Kůta (83. Loukota), Suchý, J. Plachý.? (vej)

MARATON – KAMENICE B 1:3
Domácí jakoby se hledali, Kamenice byla silnější a rychlejší. Maraton snižoval až v 88. minutě brankou Horkého. Hosté však okamžitě kontrovali do opuštěné svatyně, neboť domácí vrhli všechny své síly do útoku.
Góly: 88. Horký – 12. a 48. Rysl, 90. Votápek. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Maraton Pelhřimov: Král – P. Heřmánek, Hunal, M. Heřmánek, Vaněček (64. Matěj), Petr Čára (75. Pavel Čára), Vacek, Musil, Šmíd, Bednařík, Horký. Kamenice B: Gonda – Pechek, Podhrázský, Schober, Filípek, Halada, Macháček (18. Dvořáček), Spěváček, Tuček, Chvála (84. Votápek), Rysl.