FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - START NOVÝ RYCHNOV 3 : 2

FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - START  NOVÝ RYCHNOV 3 : 2 - obrázek

FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - START NOVÝ RYCHNOV 3 : 2 - obrázek

Sestava: Kadlec - Houška P., Doležal P., Dýnek T., Metlička - Secký, Semotán, Havlíček, Janů - Poustecký, Pokorný.

25.min. hosté 1:1
          40.min. Pokorný 2:1
           62 min. hosté 2:2
           89: min. Hryzák 3:2

Se soupeřem z vrchní poloviny tabulky jsme na jeho hřišti prohráli 1:0 a doma jsme chtěli prohru vrátit.

Zápas začal z obou stran v pěkném tempu a šance se střídali na obou stranách. Ve dvacáté minutě se po centru Seckého prosadil Metlička . Hosté srovnali hru o pět minut později , když se jim ze skrumáže podařilo vystřelit a brankář Kadlec střelu vytahoval už za brankovou čarou. Rozhodčí tento gól uznal až na podnět domácího pomezního pana Gažáka. ( V tomto okamžiku jsem stál vedle branky a viděl jsem že ten gól byl uznán oprávněně , ale neustále přemýšlím o tom kde jinde by se takto zachoval pomezní domácího klubu. Protože naše zkušenosti z víceméně vesnickými kluby jsou opravdu hodně špatné a mezi ně patří bohužel i N.Rychnov kde nám to předvedli v podzimní části) Do konce poločasu se z našeho mírného tlaku zrodila druhá branka , když Pokorný prostřeli po zemi Císaře.
 Hostům se podařilo vyrovnat v šedesáté druhé minutě poté co propadla obrana na levé straně střelou nad Kadlece Ondru. Vítěztví na naši stranu strhl střídající Hryzák v osmdesáté deváté minutě a hlavou rozhodl o našem vydřeném vítěztví.

Po zápase si v kabině a sprše stěžovali hosté na výkon pomezního Gažáka , jenž prý odmával ofsajd, který podle nich údajně nebyl . Aspoň to tvrdil Ivan Císař , který od toho stál pouze sedmdesát metrů. Takže nad zamyšlenou je být  FAIR PLAY a nebo se chovat jako vesnický buran  a mávat jednostraně pro domácí tým?????? Org. a spol.