FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - TJ TATRAN ČERVENÁ ŘEČICE 3:1

FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" -  TJ TATRAN ČERVENÁ ŘEČICE 3:1  - obrázek

FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - TJ TATRAN ČERVENÁ ŘEČICE 3:1 - obrázek

Sestava: Vaverka - Kadlec I., Metlička, Doležal P., Dýnek T. - Secký,Havlíček,Habermann,Plíhal - Staněk,Veith

Střídání domácí: Plíhal (46.min. Janů)
                               Habermann (46.min.Hryzák)
                               Havlíček ( 72.min.Poustecký)


Góly : 19.min. Kadlec I.
            30.min. Secký
            65.min. Staněk
            72.min. hosté
Rozhodčí : Machač
 
Béčko slavoje splnilo roli favorita a porazilo Řečici v dohrávce 3:1.

Slavoj se ujal vedení v devatenácté minutě brankou hrajícího trenéra Kadlece , který střelou z brankové čáráry orazítkoval břevno a od něho se balón odrazil do sítě. Druhý gól vstřelil Secký jenž vyhnal pavouky a ostatní hmyz z Řečické šibenice a stav byl dva nula. Během prvního poločasu se hosté sporadicky dostáali za polovinu. Při ojedinělé šanci ve vápně teatrálně upadl hostující Obranec a dožadoval se penalty , kterou sudí Machač neodpískal a Obrance obdařil žlutou kartou. To bylo vše co hosté za první poločas předvedli a domácí mohou jen litovat neproměněných šancí.
Druhý poločas začal velkou šancí hostů , kterou se jim nepodařilo proměnit. Poté byl slavoj aktivnější což vyvrcholilo ve třetí góĺ , který dal v 65.minutě Staněk. Ale to by snad ani nebylo béčko aby si zápas nezkomplikovalo. V sedmdesáté minutě po chybě obránců a brankáře Vaverky hosté snížili na rozdíl dvou branek a dostali se zpět do zápasu. Hra slavoje se od této chvíle stala nekoukatelná a můžem jenom děkovat neschopnosti hostů že se jim už nepodařilo vstřelit branku.
Snad jediná jediná věc která domácí omlouvá je terén , který je opravdu v ubohém stavu a hráčům dělá velké problémy. Hosté se s tímto v zápase vyrovnávali daleko lépe , což je možná tím že jsou zvyklí z domácí louky. Mezi nejlepší hráče zápasu patřili oba stopeři a Secký. Org. a spol.

Fotky zde:
http://osvino.rajce.idnes.cz/FC_Slavoj_Zirovnice_B_-_TJ_Tatran_C._Recice_12.5./


13.05.2010 14:48:16
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one