ORATAŃ - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 1 : 2 - obrázek

Sestava Slavoj: Kadlec O. -  Kadlec I., Janů P., Habermann, Doležal P. - Secký , Semotán , Havlíček , Časta - Misař , Doležal O.

Střídání Slavoj:  Secký (46. Dýnek)  Doležal O. (72. Hryzák)

Sestava Obrataň: Kučera - Menšík , Melichar , Vilímek , Čekal  -  Šimek,Pešek,Polanecký,Puchner -  Kudrnáč D., Krejčí.

Střídání Obrataň: Vilímek (46. Fical) , Puchner (78 Kudrnáč P.) , Kudrnáč D. ( 58. Lhotský)

Góly: 10 min. Secký PK , 12 min. Šimek,58 min.  Doležal O. ( Poločas 1:1) Diváci 35 . Rozhodčí Večeřa . ŽL. karty 1:4, ČK 0:1 . ČK Časta 87. minuta.

Odjížděli jsme k zápasu , který pro nás  letos byl druhou  zkouškou  na soupeřově hřišti a napodruhé jsme ho zvládli na výbornou. Už jenom postavení soupeře napovídalo, že je Slavoj mírným favoritem , tak i chuť odčinit domácí podzimní prohru 2:3.

Začátek zápasu nám vyšel na výbornou. Během prvních osmi minut se nám podařilo ohrozit domácí branku , ale Misař pálil vedle a Sendrs tečovaný míč netrefil jak potřeboval. V 10.min už to bylo 0:1, když po faulu na Sendrse kopal Secký penaltu , kterou perfektně proměnil. Bohužel z ojedinělého protiútoku domácí vytěžili vyrovnávací branku , když Janů fauloval před vápnem a Misař si nešťastně srazil míč za záda bezmocného Ondry Kadlece. Během prvního  poločasu se ještě prezentoval Havlíček přímákem , ale domácí gólman výborným zákrokem střelu zlikvidoval. Domácí se, jak  již tradičně, prezentovali  dlouhými nakopávanými balóny z půlky do vápna a dvakrát zle zazlobili z takto vzniklé skrumáže. Ještě se jim  dvakrát podařilo zajet do Ondry Kadlece.

Druhý pločas byl především o bojovnosti a tvrdosti, kterou pan rozhodčí Večeřa svými oboustraně špatnými posouzeními situací jenom přidal. V 58.min. se dostal k balónu Ondra Kadlec dlouhým výkopem našel Sendrse , který využil chyby stopera s brankářem a rozhodl zápas v náš prospěch. Domácí se samozřejmě snažili o vyrovnání , ale svoji největší šanci v 80.min. neproměnili. Domácí hráč ze tří metrů přestřelil branku.Ke konci zápasu se rozjel karetní mariáš a za dvě žluté po sobě šel pod sprchy Rosťa Časta. Poté ještě dostal žlutou hrající trenér Kadlec za obranný faul. Po nastavení dvou minut sudí Večeřa zápas ukončil.

Dodat mohu pouze to, že obratanští si mohou podat ruce s fanoušky Č. Řečice. Protože to, co chvílemi zaznívalo z úst diváků,hráčů a pana pomezního , je případ pro nedaleký ústav v Černovicích. Díky všem divákům , kteří neváhali a v tomto doslova hnusném počasí se vydali béčko podpořit. Díky Org. a spol.