SK SLAVOJ PACOV - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 0:0

SK PACOV - FC SLAVOJ ŽIROVNOCE "B" 0:0 - obrázek

Kadlec O. , Kadlec I. ,Metlička,Doležal P. , Dýnek T. ,Havlíček , Semotán, Mitas, Haberman , Plíhal, Blažek

60 min. Mitas-Hryzák

70 min. Kadlec-Janů

Soupeř měl více ze hry po celý zápas ale my po taktickém výkonu odvezli cený bod a při troše štěstí jsme si mohli odvezt i tři. Chtěl bych všem poděkovat za odmakanej zápas a jak už jsem řekl zvládli jsme zápas velice dobře takticky. Ivan "Gogína" Kadlec.

Z pacovského webu

Sestava Pacova: Jíša– Zeman, Miskai Patrik, Pavelec, Kerouš M.– Kokeš, Šlechta, Kerouš Jar., Svoboda– Vlach Jan, Krejèa

Støídali:
Diviš J., Kostroun, Kuran J.

K dalšímu domácímu zápasu v rámci Okresního přeboru zavítala do pacovského fotbalového chrámu juniorka Žirovnice. Na podzim zápas skončil 2:0 ve prospěch Pacova. Domácí tak chtěli minimálnì zopakovat výsledek a potvrdit 3 body z Košetic.

Od začátku zápasu měla pacovská juniorka více ze hry, častìji držela míč na kopačkách, z čehož plynuli i nějaké ty šance, bohužel pro domácí bez gólového efektu. Pacov narážel na dobře organizovanou obranu Žirovnice, a když už se přes ni dostal, překazil jim radost dobře chytající hostující gólman. Avšak i Žirovnice měla nějaké náznaky šancí, bohužel pro nì ani ona je nedokázala vyjádřit gólově. Poločas tedy skončil 0:0.
Druhý poločas započal dobývání žirovnické branky, avšak stále se opakovala stejná písnička, Žirovnice vycházela ze zajištěné obrany a Pacovu se tentokrát hra do plných nedařila. Nìkolik šancí opět zmařil hostující gólman a při Šlechtově krásné střele měl i trochu štěstí, že míč šel mimo tři tyče. Utkání tedy skončilo 0:0.
Výsledek je pro Pacov, dalo by se říci ztráta, avšak Žirovnice se ukázala jako kvalitní a kompaktní tým, proto i bod z tohoto utkání je dobrý. V Pacově se odehrálo utkání velmi dobré úrovně, takže ani fanoušci snad neodcházeli roztrpčení.