1.11.2008 Žirovnice ,,B" - Horní Ves 5:1

Horní řada: Jurýk Jaroslav (72´ Záboj Lukáš), Weith Petr, Makovička Lukáš, Staněk Václav, Musil Jan (43´ Zaňák Milan), Hryzák Lukáš

Dolní řada: Socha Dušan, Habermann Pepa, Doležal Jiří, Radhouský Luboš, Doležal Ondra (65´ Salava Jan)

Po výborném výsledku v Obratani jsme chtěli navázat na výkon z minulého týdne proti týmu, který uzavíral tabulku Poutník ligy s 9 body na svém kontě.Již začátek zápasu nasvědčoval tomu, že by to neměl být  takový problém, ale když Jan Musil zazdil čtyři velké tutovky, tak i hosté vystrčili růžky, naštěstí pro nás tupé. Nakonec se J.Musil ve 24. a 28. minutě dokázal prosadit a ve 33. minutě byl faulován ve vápně. Jiří Doležal proměnil pokutový kop na 3:0. Bohužel se potvrdila naše malá bolest, a to ztráta koncentrace, když po ojedinělém útoku H. Vsi fauloval ve 40. minutě Jarda Jurík hostujícího útočníka v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil hostující golman Soukup a s tímto výsledkem se odcházelo do kabin. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně a po řadě neproměněných šancí jsme se dokázali prosadit až v 60. minutě střelou z 30 metrů O. Doležal nachytal Soukupa na švestkách, když se potvrdilo pravidlo „ hraj, dokud rozhodčí nepískne“. Brankový účet se uzavřel v 65. minutě, když nařízený pokutový kop proměnil kapitán mužstva Hryzák Lukáš a uzavřel tímto gólem naše podzimní představení v Poutník lize.

Na závěr mohu pouze dodat, že kdyby hráči Slavoje proměnili na začátku a během utkání vyložené šance, mohl zápas skončit dvojciferným výsledkem. Ale buďme rádi, že to dopadlo, jak to dopadlo, protože po některých zákrocích hostujících hráčů, mohlo pár domácích skončit na nosítkách, ne-li v nemocnici.

Tímto bych rád poděkoval Hónovi že s námi hrál, protože podle ofic.webu by jsme to sami nezvládli. Jen doufám že tento komentář nebyl frustrací ze dvou posledních zápasů A.týmu. S pozdravem .....Dušan Socha ml.