27.9.2009 NOVÝ RYCHNOV - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 1 : 0

Základní sestava: Socha Dušan - Dýnek Tomáš, Kadlec Ivan, Rathovský Luboš, Doležal Pavel - Časta Rosťa, Doležal Jiří, Semotán Jiří, Havlíček Jiří - Doležal Ondra, Hryzák Lukáš

Střídání: ´ Janů Pavel - Havlíček -Jiří 65.min.

´ Metlička Jan - Semotán Jiří - 70.min.

´ Záboj Lukáš - Dýnek Tomáš - 85.min

Branky: Nový Rychnov - Kratochvíl 60.min

Na hřišti Rychnova kde se nám již tradičně daří jsme chtěli bodovat a odvézt si minimálně bod.

Domácí vstoupili do zápasu aktivněji a vytvořili si pár šancí.Poté se hra vyrovnala  a slavoj začal vystrkovat růžky.Do konce poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou, takže se bylo na co dívat.Bohužel branka padla až v druhém poločase po střele domácího Kratochvíla. Slavoj se poté pustil do útočení ,ale nebylo mu přáno a tak skončil zápas 1:0 pro domácí.Ti byly šťastnější, protože z našeho pohledu to byl zápas remízový a smolný , jelikož šance Sendrse a střela Semotána si říkali o gól.