Fc Slavoj Žirovnice "B" - Sk Spartak Počátky 5:2

Základní sestava: Sosnovec Pavel - Dýnek Tomáš, Makovička Lukáš, Hryzák Lukáš, Doležal Pavel - Habermann Josef, Doležal Jiří, Metlička Jan, Tyl Jakub - Doležal Ondra, Zaňák Milan

Střídání: 35´ Staněk Václav - Hryzák Lukáš

46´ Záboj Lukáš - Tyl Jakub

Branky: 19´ Smejkal 0:1

35´ Bursa ml. 0:2

60´ Makovička Lukáš 1:2

64´ Dýnek Tomáš 2:2

69´ Staněk Václav 3:2

74´ Zaňák Milan 4:2

86´ Zaňák Milan 5:2

Diváci: 40

Foto naleznete ZDE!!! !použita z ofic. stránek FCS Žirovnice!

Průběh zápasu: Počátky z mírné převahy a dobré kombinace vytěžily v prvním poločase dvoubrankové vedení, ale pak se karta zcela obrátila. Jak v celku Žirovnice, tak v celku Počátek byla udělana červená karta a to domácímu Habermannovi a hostujícímu Dederovi a to už ve 30. min.

Z deníku: Žirov předvedl skoro nevídaný obrat

Pelhřimovsko - Naprosto neuvěřitelný zápas sehráli v Poutník lize fotbalisté Žirova. S Lukavcem prohrávali už 0:3, pak Zrutský chytil penaltu a utkání nakonec skončilo 5:3. Velký obrat se povedl i i Žirovnici B. Na první příčku se propracovala rezerva Pacova.

Autor: DENÍK/Libor Plíhal

Poutník liga
ŽIROVNICE B – POČÁTKY 5
:2
Počátky z mírné převahy a dobré kombinace vytěžily v prvním poločase dvoubrankové vedení, ale pak se karta zcela obrátila.
Góly: 74. a 86. Zaňák, 60. Makovička, 64. Dýnek, 69. Staněk – 19. J. Smejkal, 35. M. Burza ml. Rozhodčí: T. Nechvátal. ŽK: 0:2. ČK: 1:1 (25. Habermann – 25. D. Dedera). Diváci: 40. Poločas: 0:2. Žirovnice B: Sosnovec – Dýnek, P. Doležal, Habermann, Hryzák (35. Staněk), Metlička, Makovička, Tyl (46. Záboj), O. Doležal, J. Doležal, Zaňák. Počátky: Novotný – M. Burza st. (46. Chmel), M. Burza ml., Soukup, Fujerik, D. Brýna, D. Dedera, Král, Ištok, J. Smejkal, Valeš.

Č. ŘEČICE – N. RYCHNOV 1:0
Domácí šli brzy do vedení zásluhou Gaupmanna. Pak sice převzali iniciativu hosté, ale gólových šancí si vytvořili minimum.
Gól: 3. Gaupmann. Rozhodčí: Pech. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Červená Řečice: Krejčí – Rychecký, Ježek, Stejskal (7. Hovorka, 88. Vávra), Vacek, Chodúr, Gaupmann, Chvalkovský, Daňhel, Obranec, Popovič. Nový Rychnov: Martínek – Parkan, Březina, Koubek, Švec, Cirhan (74. Nepraš), Zeman, Loskot, Hašek, Borysyuk, Mugrauer.

OBRATAŇ – PLAČKOV 1:0
Domácím scházelo sedm hráčů základu, přesto v bojovném utkání získali všechny body. O jedinou branku se postaral Petr Čekal st., který se nejlépe zorientoval ve skrumáži před plačkovskou brankou.
Gól: 66. Petr Čekal st. Rozhodčí: Brada. ŽK: 1:4. ČK: 1:1 (67. Pavel Čekal – Krejčí). Diváci: 40. Poločas: 0:0. Obrataň: Vilímek – Pavel Čekal, Krejčí, Menšík, Petr Čekal ml. (75. M. Kudrnáč), Vrzal, Pešek (80. Vesecký), Petr Čekal st., D. Kudrnáč, Kalina, Lhotský. Plačkov: M. Havel – Mottl, Krejčí, Tománek, Němec, Vazač, Klap, Kratochvíl, Duba, Vašíček, L. Havel.

BOŽEJOV – VYSKYTNÁ 8:2
Výsledek plně odpovídá dění na hřišti. Domácí toho Vyskytné moc nedovolili.
Góly: 17. a 57. Kopejtko, 30. a 88. Vacek st., 35. Michal Goldman, 60. Kumžák, 82. Smejkal, 85. Svoboda – 24. a 63. Souček. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 1:3. Diváci: 35. Poločas: 3:1. Božejov: Hák – Pejcl, Michal Goldman, Maršák (75. Tříska), Pelíšek, Vacek st., Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Hartl (35. Smejkal), Vacek ml. (65. Doskočil). Vyskytná: Drahný – Blažek, Fíla, Vondrák, Bína, (62. J. Souček), Auředník, Valenta, Bezděkovský, Roubíček, L. Souček, Hlobeň.

KOŠETICE – ČEJOV 4:0
Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácích, ale k vidění byl jen fotbalový odvar.
Góly: 30. a 61. Toman, 17. Vodrážka, 75. Vlk. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Košetice: Duffek – J. Bejček (60. Sovka), Toman, Vejsada, Vodrážka, Mazanec, Bystričan, Suk, Kadlec, Zajíček, Žáček (66. Vlk). Čejov: J. Kubát – Šlechta (74. Krpálek), Doležal, Neubauer, L. Svoboda, Josef Svoboda, Babinec, Jaroslav Svoboda, Štos (66. Šťastný), Cvrček, Večeřa.

PACOV B – MARATON 3:0
Pacov byl v prvním poločase o poznání lepším týmem, šel poměrně brzy do vedení. O majiteli bodů se rozhodlo chvilku před přestávkou, kdy domácí vstřelili dvě slepené branky. Po přestávce se hra vyrovnala, hosté deset minut před koncem nastřelili tyč.
Góly: 18. a 44. Rybčák, 43. Jiřík. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (70. P. Diviš). Diváci: 60. Poločas: 3:0. Pacov: Jíša – Diviš, Dvořáček, Svoboda (58. Šlechta), Zeman, Maršík, Rybčák, Pavelec, Krejča (69. Miskai), Kerouš, Jiřík (79. Vlk). Maraton Pelhřimov: Král – Heřmánek, Hunal, Mareš, Švec, Šmíd, Musil, Ježek, Bednařík, Čára, Prchal.

ŽIROV – LUKAVEC 5:3
Domácí získali cenné body, ačkoliv už prohrávali 0:3 a v 58. minutě mohli hosté zvýšit z penalty.
Góly: 70. a 88. Hamalčík, 62. Hotovec, 81. vlastní, 90. Bělík – 16. a 30. Růžička, 3. Urban. Rozhodčí: Pánek. ŽK: 2:1. Diváci: 10. Poločas: 0:3. Žirov: Zrutský – Gebarovský, J. Jonáš (42. Hána), Hotovec (85. Bělík), Samec, L. Jonáš, Kubíček, Kratochvíl (35. Maška), Morava, Kubát, Hamalčík. Lukavec: Vykydal – Maršík, Čáp, Dražďák, Fenár, Mucha, Urban, Doležal, Zeman, Růžička, Čáp.