FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - Sokol Plačkov 2 : 2

TJ TATRAN ČERVENÁ ŘEČICE - FC SLAVOJ ŽIROVNICE 2 : 6 (1:2)
Základní sestava: Šamal Lukáš - Dýnek Tomáš, Kadlec Ivan, Makovička Lukáš, Habermann Josef - Blažek David, Doležal Jiří, Havlíček Jiří, Janů Pavel- Doležal Ondra, Zaňák Milan

Střídání: 46´ Hryzák Lukáš - Zaňák Milan

63´ Semotán Jiří - Blažek David

78´ Doležal Pavel - Doležal Jiří

Branky: 12´ Sokol Plačkov 0:1

54´ Sokol Plačkov 0:2

82´ Janů Pavel (Hryzák Lukáš) 1:2

86´ Doležal Ondra (Semotán Jiří) 2:2

Foto naleznete ZDE!!!

Průběh utkání: 7´ Blažek dobře prodloužil na Zaňáka hlavou, ten zatáhl a obehrál obránce, střela k tyči, golman chytl

10´ Janů vybojoval míč u lajny, centruje z levé strany na malé vápno, Zaňák nedůrazně a minul míč

12´ Špatná domluva v obraně při standarce, Kadlec Ivan netrefuje míč, který se dostává k neobsazenému hráči Plačkova, který krásnou střelou dává branku

14´ Blažek z pravé strany centruje na vzdálenější tyč, Janů míří hlavou vedle

30´ Zaňák zatahuje po pravé straně do vápna, tam míč zasekává a hráč Plačkova ho skluzen sundavá na zem, rozhodčí nic!

32´ Blažek obehrává dva hráče, dostává se do vápna, kde nahrává na Zaňáka, obrana ho ale zastavuje

38´ Zaňák podržel míč na vápně, nahrává na střelu Havlíčkovi, golman chytá

42´ Zaňák na vápně spracoval míč, otočil se a vystřelil vedle

44´ Habermann po odehravání rohu soupeře trefuje vlastní tyč

V prvním poločase v rozmezí 17´ až 30´ byl jednoznačně lepším soupeřem Sokol Plačkov, domácí, kteří hráli první soutěžní utkání na hřišti v Častrově se nemohly vůbec dostat do hry a zvyknout si na trávník. Hřistě vypadalo na pohled kvalitně, ale bylo hrbolaté, na kterém domácim hráčům míč uskakoval. Domácí kazí moc přihrávek a vůbec si nenahrajou.

53´ Blažek posílá dlouhý centr na Doležala O., ten z úhlu trefuje golmana

54´ po výkopu našeho golma, se k míči dostávají hráči Plačkova, pronikají do vápna, kde z úhlu prostřelují našeho golmana 0:2

56´ Blažek zatahuje do vápna, nahrává na Doležala J., ten ale kazí

62´ Doležal O. získal míč na vápně, střílí ale těsně vedle

Od 50´ má Žirovnice více ze hry, ale konečná přihrávka nenachází hráče ve vápně

70´ Trestný kop rozehrává Janů ale trefuje  bránkáře

77´ Doležal O. nahrává na vápno, Havlíček střílí, golman chytá

82´ Semotán přihráva na Hryzáka, ten zakončuje, ale brankář vyráží. Míč ale projíždí po malém vápně, kde Janů doráží a dává branku 1:2

86´ Habermann zatahuje míč po lajně, nahrává na Semotána, který centruje před branku, kde zakončuje Doležal O. a dává branku 2:2

89´ Tlak domácích, centr z pravé strany Doležal O. zakončuje hlavou těsně mimo

Na začátku druhé půle (52.) zvýšili hosté vedení Vaňousem na  0:2 a nevypadalo to dále dobře. Územní převaha k šancím nevedla. Vyrovnání skóre přišlo až se samotným závěrem. Nejprve v 83. minutě doráží Pavel Janů křížnou přihrávku malým vápnem a v 86. Sendrs vyrovnává po přihrávce Semotána.