FC SLAVOJ ŽIROVNICE - SOKOL VYSKYTNÁ 5 : 0

Základní sestava: Socha Dušan - Záboj Lukáš, Makovička Lukáš, Metlička Jan, Doležal Pavel - Doležal Ondra, Doležal Jiří, Havlíček Jiří, Dýnek Tomáš - Hryzák Lukáš, Zaňák Milan

Střídání: 46´ Tyl Jakub - Havlíček Jiří

                46´ Plíhal Mirek - Záboj Lukáš

                70´ Hluchý Tomáš - Doležal Ondra

Branky: 10´ Hryzák Lukáš

               23´ Doležal Ondra

               37´ Doležal Ondra

               40´ Zaňák Milan

               63´ Zaňák Milan

Diváci: 50

Foto naleznete ZDE!!!

Průběh zápasu: zápHosté nastoupili do zápasu přesně tak jak se předpokládalo. Dlouhými nakopávanými balóny se snažili překonat domácí obranu , ale víceméňě to stačilo na pár střel vedle nebo doprostřed branky. Žirovnice se snažila hrát kombinačně a po zemi což se jí vyplácelo. V desáté minutě se po krásném uvolnění po straně skluzem prosadil náš univerzál Hryzák. Druhý gól se zrodil ve 20 min. po standartní situaci z pomezí velkého vápna. Zaňák rozehrávku přímého kopu přeběhl a O. Doležal střelou pod břevno nedal brankáři šanci. Další úder přišel o pár minut později ,když se středem hřiště prosadil Doležal J. a našel svého bratra Ondřeje , který obstřelil z úhlu brankáře a zvýšil na tři nula.O 3 min. později  to už bylo 4:0 . Agilní záňák vystihl nepřesnou přihrávku stopera na kterého dotíral Hryzák obešel gólmana a pohodlně skóroval do prázdné brány.Tímto se uzavřel gólový příděl pro první poločas.Druhý poločas nám ukázal co všechno se taky nedá proměnitv, ale z čeho se taky branka dá dát. V 63 min. stoper Žirovnice Makovička zahrál obranýodkop z vlastního vápna a přez třičtvrtě hřiště přihrál Zaňákovi , jenž se protáhl kolem chybujícího brakáře a uzavřel skóre zápaso na 5:0.

Potvrdili jsme roli favorita a sehráli dobrý as. Sice se v druhé půli praktikovalo rozestavení dva dva šest ,  ale co naplat , když vám to soupeř umožní. Škoda jen neproměněných šancí.  Možná nashledanou na jaře. Org. a spol.

Z deníku:

OBRATAŇ – N. RYCHNOV 0:0
Vyrovnané utkání nakonec nepoznalo vítěze. Oba týmy si sice dokázaly vytvořit pár vyložených šancí, ale střelci ani na jedné straně neměli svůj den.
Rozhodčí: Burza. ŽK: 4:4. Diváci: 40. Obrataň: Kučera – Menšík, Melichar, Krejčí, Petr Čekal st., Vrzal, Pešek (46. Vlach), Polanecký, Petr Čekal ml. (71. Vilímek), Kudrnáč, Kalina. Nový Rychnov: Martínek – Parkan, Cirhan (70. Březina), Koutek, Švec, Komárek, Zeman (46. Nepraš), Loskot, Hájek, Borysyuk, Mugrauer.

ŽIROV – Č. ŘEČICE 4:0
Žirovští prožívají na konci podzimní části sezony doslova zmrtvýchvstání. Červenou Řečici do vážnější šance nepustili a poklidu si došli pro všechny body.
Góly: 32. a 39. Nebesař, 41. a 55. Hamalčík. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 3:0. Žirov: J. Jonáš – Gebarovský, Kubíček (75. Šanda), Hamalčík, Plášil, Samec (70. Cvrček), L. Jonáš, Kratochvíl (66. Bělík),
Morava, Kubát, Nebesař. Červená Řečice: Krejčí – Rychecký, Bečka, Ježek, Stejskal, Chodúr, Gaupmann, Chvalkovský, Hovorka (44. T. Vacek), Obranec (60. Vlček), Popovič.

BOŽEJOV – PLAČKOV 2:1
Hosté se ujali vedení, když Vašíček proměnil pokutový kop. Ze stejné situace vyrovnali domácí zásluhou Kopejtka. V nervózním závěru utkání se pod sprchy předčasně poroučel Vašíček, v 74. minutě vstřelil vítěznou
branku domácích Kněžínek.
Góly: 35. (PK) Kopejtko, 74. Kněžínek – 30. (PK) Vašíček. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 3:4. ČK: 0:2 (61. Vašíček, 87. Havel) Diváci: 50. Poločas: 1:1. Božejov: Hák – Pejcl (76. Buchal), Michal Goldmann, Křížka, Pelíšek, Vacek st.
Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Smejkal (62. Doskočil), Vacek ml. (70. Kněžínek). Plačkov: M. Havel – Mottl, Němec, Tománek, Kotlík, Vrána, Klap, Kubů, Vašíček, Guzik, Kratochvíl (7. L. Havel).

PACOV B – ČEJOV 5:0
Pacovští si došli s přehledem pro všechny body. Čejovští nepodali špatný výkon, Cvrček postupoval čtyřikrát sám na branku, ale své šance proměnit nedokázal.
Góly: 5. a 50. Jiřík, 33. a 85. Rybčák, 68. Maršík. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Pacov B: Jíša – Zeman, Pavelec, Miskai, Dvořáček (54. J. Kuran), Přibyl, Maršík, Kerouš (68. Bártů), Svoboda, Jiřík (72. Vlk), Rybčák. Čejov: Veselý – Doležal, Babinec, Šlechta, Neuberg, Šťastný (72. Kubát), Mraček, Večeřa, Svoboda, Cvrček, Krpálek.

KOŠETICE – LUKAVEC 2:1
V prvním poločase se hrál pohledný fotbal plný šancí, hosté se ujali vedení po chybě domácí obrany. Košetice srovnaly po sražení Sovky v šestnáctce, když pokutový kop proměnil Vejsada. Po změně stran oba týmy zbytečně přitvrdily, vítěznou branku vstřelil domácí Příhonský.
Góly: 38. (PK) Vejsada, 67. Příhonský – 11. Urban. Rozhodčí: Reich. ŽK: 2:7. ČK: 0:2 (76. Růžička, 87. Picek). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Košetice: Duffek – J. Bejček, Toman, Vejsada, Vodrážka (90. Žáček), Mazanec, Bystričan, Suk, Sovka (88. Zajíček), Příhonský, Vlk. Lukavec: Jelínek – Štěpánek, Vysušil, Dražďák, Hanzlík, Fenár, Urban, Picek, Zeman, Růžička, Čáp.

ŽIROVNICE B – VYSKYTNÁ 5:0
Domácí jako jasný favorit utkání neměli většího problému s nováčkem druhé třídy. Vyskytná nepředvedla dopředu téměř nic a už v poločase prohrávala o čtyři branky.
Góly: 23. a 37. O. Doležal, 40. a 63. Zaňák, 10. Hryzák. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Žirovnice B: Socha – Závoj (46. Plíhal), P. Doležal, Dýnek, Makovička, Metlička, Havlíček (46. Tyl), Hryzák, Zaňák, O. Doležal (70. Hluchý), J. Doležal. Vyskytná: Drahný – Blažek, Fíla, Vondrák, Pahr, Auředník (66. Bína), Valenta, Bezděkovský, Goldman (46. Roubíček), L. Souček (74. J. Souček), Hlobeň.

MARATON – POČÁTKY 3:0
V pohledném utkání měly Počátky problémy se zakončením. Maraton začal ve velkém stylu a po 12 minutách vedl o dvě branky. Hosté se snažili po změně stran vyrovnat, ale definitivně rozhodl Prchal v 78. minutě.
Góly: 3. Švec, 12. Bednařík, 78. Prchal. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 2:0. Maraton Pelhřimov: Král – Podhrázský, švec, M. Heřmánek, Vaněček (75. Mimra), Šmíd, K. Musil, Ježek, Bednařík, Prchal, Petr Čára. Počátky: Novotný – Kmoch, Burza ml., Neuberk, Fujerik, Kopečný, Šatara, Soukup (46. Petrů), Ištok (60. Háva), Smejkal, Král.

01.11.2009 19:17:05
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one