Sokol Čejov - Fc Slavoj Žirovnice "B" 1:3

Základní sestava: Socha Dušan - Dýnek Tomáš, Hryzák Lukáš, Metlička Jan, Doležal Pavel - Habermann Josef, Doležal Jiří, Třebíčský, Tyl Jakub - Doležal Ondra, Zaňák Milan

Střídání: 46´ Hluchý Tomáš - Tyl Jakub

82´ Jůn Jiří - Třebíčský

Branky: 48´ Večeřa 1:0

60´ Hluchý Tomáš 1:1

75´ Hluchý Tomáš 1:2

86´ Hryzák Lukáš 1:3

Foto naleznete ZDE!!!

Průběh zápasu: K zápasu do Čejova jsme odjeli v trochu slepené sestavě , ale i tak s odhodláním přivézt ze hřiště posledního týmu Poutník ligy tři body. Nic nenasvědčovalo tomu že by to měl být neřešitelný problém , protože ještě půl hodiny před zápasem bylo domácích borců šest.Nakonec se jim po dlouhém telefonování podařilo sehnat jedenáct lidí a nastoupit s mírným spožděním k zápasu..

Od úvodního hvizdu se slavoj začal tlačit na polovinu hřiště domácích ve třetí minutě po centru za obranu se  dokázal prosadit O.Doležal , ale kvůli údajnému faulu Zaňáka při kterém sám sebe zranil domácí brankář nebyla branka uznána. Tímto verdiktem začal pan rozhodčí Podoba tahat za nitky a snažit se pomoct domácím v jejich zoufalé snaze o záchranu v OP.  Béčko Čejov jasně přehrávalo a byla jen otázka času kdy padne první gól do sítě domácích. Jenže jak jsem již psal proti byl hlavně sudí Podoba , který domácím neustále pomáhal otáčením situací atd. To nás ale neomlouvá že jsme neproměňovali šance. Takže minutový souhrn situací.10.min. domácí postupují na branku , ale Metlička zachraňuje, 13.min.Střela Zaňáka vedle,15.min. střelu domácích kreje Socha, 20 . min. střelu Třebíčského vytěsnil golman, 25 min. hlavička Doležala J. po centru Zaňáka končí v náruči domácího golmana, 28 min. přímý kop domácích z vápna Socha vyrazil na roh, 35 min. střelu Doležala O. kryje brankář a o dest minut později Doležal J. překopává z malého vápna braku. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:0. Druhý poločas začal přesně tak jak jsme nechtěli. Ve 48 min. po vymyšleném faulu na velkém vápně, jenž velice ochotně a s úsměvem odpískal sudí Podoba se domácí Večeřa nemýlil. Střelou přez zeď nedal Sochovi šanci.49min. první žlutá na kontě domácích po likvidačním faulu, 56. min rohový kop s problémy vyráží Socha a do bezpečí odkopává Doležal J.,60 min. střela Habermanna končí vedle, 63 min. rozehraný rohový kop a nejlépe se v závaru před brankou zorijentoval Hluchý a srovnává na 1:1, 66 min.O Doležal opět střílí a golman kryje,75min. po nodmávaném ofsajdu ( 2 metry) postopuje domácí útočník sám na branku a nastřeluje břevno,80 min. po střele a trochu nešťastném zákroku Dýnka dořáží opět Hluchý a otáčí stav na 1:2, 80 až 89 drtivý tlak hostů končí velice pohlednou brankou Hryzáka , který zahrál domácímu brankáři na housle a zvýšil na 1:3, Domácí , ale 92 min ještě zahrozili střelou k tyči , kterou Socha stačil zlikvidovat.

Pro nás hodně těžký zápas , jelikož se nenacházíme v optimální formě , ale splnili jsme povinost a na hřišti posledního celku jsme zaslouženě vyhráli. Proč o tom píšu! To co nám předvedl sudí Podoba to se opravdu jen tak nevidí.Od začátku se snažil dovést zápas k výsledku jenž by Čejovu aspoň trochu pomohl k záchraňe v OP Pelhřimovska.  Neudělování karet domácím , otáčení faulů, pískání faulů které nebyly(domácí diváci se srdečně smáli) atd. Velký problém byl že Socha neměl číslo , ale že na zápase nebyly pořadatelé, nosítka , čísla na střídání, hráči domácích střídali za zády pana sudího aniž by o tom věděl a po upozornění naším kapitánem ani neudělil kartu.Nebylo signalizováno kolik se nastaví  atd. Nevím co si o tom máme myslet , ale bohužel jsme to museli napsat. Org. a spol.