TJ TATRAN ČERVENÁ ŘEČICE - FC SLAVOJ ŽIROVNICE 2 : 6 (1:2)

Základní sestava: Šamal Lukáš - Dýnek Tomáš, Kadlec Ivan, Metlička Jan, Doležal Pavel - Časta Rosťa, Doležal Jiří, Havlíček Jiří, Janů Pavel- Doležal Ondra, Hryzák Lukáš

Střídání: 72´ Habermann Josef - Časta Radek

               80´ Tyl Jakub - Janů Pavel

               80´ Záboj Lukáš - Dýnek Tomáš

Branky: 2´ Tatran Č. Řečice 1:0

               ?´ Doležal Ondra (Dýnek Tomáš) 1:1

               ?´ Janů Pavel (Doležal Jiří) 1:2

               ?´ Hryzák Lukáš (Doležal Ondra) 1:3

               ?´ Doležal Ondra 1:4

               ?´ Doležal Ondra (penalta) 1:5

               ?´ Hryzák Lukáš (Doležal Pavel) 1:6

               ?´ Tatran Č. Řečice 2:6

Průběh utkání: Tato sobota se povedla oběma celkům FC SLAVOJ ŽIROVNICE a to se skórem 12:2 pro nás. A-mužstvo vyhrálo na domácím hřišti v Počátkách 6:0 s FC Ústrašín a B-mužstvo vyhrálo na horké půdě po jednoznačném zápase, až na začátek v Červené Řečici 6:2. Rezerva Slavoje předvedla kvalitní výkon, kromě začátku, kdy se jí nevydařil vstup do utkání a už ve 2´ prohrávala 1:0. Hosté ale brzy vstřelili branku a to když krásný centr za obranu vyslal Dýnek T. a nedůsledný okop domácích proměnil ve vyrovnávací gól Doležal Ondra. Druhou branku přidal Slavoj po krásné přihrávce Doležala J. na nabíhajícího si P. Janů, který střelou k tyči otočil vývoj utkání na stranu hostů. Následná hra v prvním poločase byla v režii Slavoje, který měl několik možností skóre zvýšit. K první se dostal Časta R. kdy z vápna přehazoval domácího brankáře, střela ale těsně minula horní tyč branky. Do další šance se dostal po přímém kopu hostů nikým neatakující P. Janů, kdy po centru propadl míč až na zadní tyč a roh malého vápna, po zpracování vystřelil, ale navýšení skóre hostů zabránil krásným zákrokem brankář domácích. Ve druhém poločase se skóre poprvé měnilo, po rohovém kopu hostů, kdy krásně kopnutý roh proměnil Hryzák, který předskočil i domácího brankáře a zvýšil na krásných 4:1 pro Slavoj. Tento stav nebyl ale konečný, další branku přidal a završil hattrick Doležal O., který proměnil pokutový kop po faulu na něj. Poslední branku Slavoje přidal Hryzák L. který jak uvedl stehnem dostal míč za brankovou čáru. Této brance předcházel krásný průnik a následný centr P. Doležala. Několik minut před koncem Slavoj bohužel inkasoval na konečných 2:6. Mužstvo Slavoje domácí celek až na začátek zápasu k ničemu vážnějšímu nepustil a tak si veze jednoznačnou výhru z půdy TJ Tatranu Č. Řečice, jediná pochvala může být udělena brankáři domácích, který zlikvidoval několik dalších šancí Slavoje. A pravý opak může být veden k fandům domácích, kteří opět nezklamali a jejich vulgární fandění a urážení mužstva Slavoje bylo jako i minulé roky nepřehlédnutelné.

22.08.2009 19:32:41
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one