11.9.2011 FC Slavoj Žirovnice B - Hořepník 1:3 (0:2)

V zápase jsme se pokládali za mírné favority a tak také vypadal celý jeho průběh. Ovšem s tím, že výsledek vyzněl podstatně lépe pro soupeře.
Po celé utkání drželi převážně míč na kopačkách domácí fotbalisté, ale bylo jim to houby platné. Hře chyběl nápad, a když už nějaký přeci jen přišel, vázla finální přihrávka a o zakončení se nelze ani bavit. A tak se skóre měnilo ve prospěch hostů. V prvním poločase se trefili dvakrát, nejprve křižnou střelou z hranice vápna na zadní tyč, a podruhé po krásném sólu středem hřiště.
Druhý poločas nepřinesl žádné zlepšení ze strany Slavoje. Naopak se skóre měnilo potřetí ve prospěch hostů. Střelou z 25 metrů do šibenice se prosadil stejný hráč jako při druhé brance hostí. Domácí už se zmohli jen na skorigování výsledku. Po závaru před brankou se míč odrazil k Lukáši Hryzákovi, který zaznamenal alespoň čestný úspěch. Za zmínku může stát už leda situace z posledních minut zápasu kdy po centru do vápna trefil Pavel Doležal břevno.
To na výsledku ovšem nic nezměnilo a tak si hosté odvezli plný počet tří bodů.

Nejlepší hráči Slavoje:

Sestava Slavoje B:

Burza - Doležal P., Hryzák, Kešner, Mach - Váňa, Doležal J., Dýnek(c), Plíhal - Doležal O. ml., Metlička

Střídání:
Plíhal - Jůn
Mach - Jurík
Doležal O. ml. - Žižka

Branky:
Hryzák(Doležal P.)

Karty:
Dýnek - žk

Hodnocení trenéra:

Odkaz na článek Hořepníku:
http://www.sokolhorepnik.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=286:fc-slavoj-irovnice-qbq-sokol-hoepnik-13-02&catid=22:a-mustvo&Itemid=49

05.09.2011 08:54:13
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one