Burza - Doležal P.(c), Ježek, Kešner, Mach - Váňa, Doležal J., Secký, Plíhal - Doležal O. ml., Metlička

Karty:

Hodnocení trenéra:

Pelhřimovský Deník napsal:
POČÁTKY – ŽIROVNICE B 4:1

V prvním poločase měla mírnou převahu Žirovnice, ale nedařilo se jí střelecky. Počátky dvěma góly orámovaly přestávku. Ištok se trefil hlavou, J. Smejkal se prosadil z trestného kopu. Zbytek zápasu přinesl vyrovnaný boj, domácí si zisk bodů pohlídali.
Góly: 45. Ištok, 46. J. Smejkal, 68. Z. Zadák, 90. T. Dedera – 82. J. Doležal. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Počátky: Novotný – Neuber, V. Šatara, P. Zadák (90. Lysý), Macháček (67. Z. Zadák), Kopečný (39. Ištok), D. Dedera, Kozelek, T. Dedera, J. Smejkal, Vávra. Žirovnice B: Burza – Ježek (72. Jůn), P. Doležal, Kešner, Mach, Váňa, Plíhal (21. T. Dýnek), Metlička, Secký (75. Žižka), J. Doležal, O. Doležal