DOKOPNÁ JARO 2009

Dokopná B - mužstva 2008/2009

Jak již víte, po zápase v Horní Vsi se uskutečnila dokopná "B" mužstva . Tentokrát se akce uskutečnila na stadiónu Budín, jelikož nám to počasí umožňovalo. Co o této akci člověk může napsat, pivo výborné, vepřová kolínka na houbách taky (cpal jsem se též a to mám dnu, takže věřte že byly výborné) popíjelo se až do ranních hodin.Zároveň s námi probíhala dokopná áčka a dorostu z něhož za B pár kluků hrálo , takže se vesele pendlovalo přez les sem a tam. Sice nějakej ten šrám a pád občas přišel , ale bojový duch se musí udržovat , tak co.Samozřejmě na začátku přišli proslovy jak trenéra mužstva tak i zástupců vedení Slavoje.Z úst prezidenta zaznělo poděkování za uplynulou sezónu atd. Pan Dýnek nejstarší zároveň nastínil průběh příští sezóny v které nás čeká rekonstrukce hřiště. Ale mluvil hlavně o spolupráci mezi  A a B týmem Slavoje. Druhý den proběhl úklid a kolem poledního se všichni rozešli domů , aby si v klidu mohli dát mokrý ručník na hlavu a připravit se psychicky i fyzicky do pondělního zaměsnání.

Všem organizátorům patří velký dík.Samo sebou že se najdou jedinci co se jenom vezou, ale ty nebudeme jmenovat!!! Už jsme si zvykli viď Dřeváčku.Org. a spol. 

Foto z dokopně ZDE a ZDE!!!

24.06.2009 11:24:44
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one