Podzim 2008

Přátelé, kamarádi, fanoušci a spoluhráči.

Konečně zde máme fota z dokopné podzim 2008, která se konala za milostivého svolení pana J. Habermanna u něj na statku. Tímto mu musím za nás za všechny poděkovat za odvahu s jakou toto stádo příležitostných alkoholiků (primitivů) a také občas špatných či dobrých fotbalistů do svého království pustil. Chci poděkovat Sendrsovi za pomoc při pondělním uklízení a mojí ženě za to, že mě v neděli s vámi nepustila do hospody. I tak mi bylo ráno v práci pěkně blbě.

Při prohlížení se pěkně bavte a styďte se za to, jací jste ochlastové ( já se styděl dost). Někteří z nás jsou tací hrdinové, že stačili ještě navštívit NON-STOP v Nové Včelnici, pak se vrátili na after party a na to ještě do restaurace (Sláva našim hrdinům).Ještě bych rád poděkoval EL PRESIDENTO že za námi zašel a dal řeč,aspoń jeden slušnej!!!!

                                                   Organisrátor a spol.

 

Foto - Piňoni (Lutynka) 2008

 Foto naleznete ZDE!!!

20.12.2008 11:24:25
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one