Příprava - BLESK KLIKOV - SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 3:4 (1:1)

Sestava: Poustecký Michal - Doležal Pavel, Rathouský Luboš, Kešner, Janů Pavel - Doležal Ondra (Dudan), Semotán Jiří, Secký Martin, Časta Rosťa - Hryzák Lukáš, Doležal Ondra (Sendrs)

Střídání: 45´ Mach Tomáš - Janů Pavel (zranění kolene)

45´ Doležal Jiří - Semotán Jiří

Branky: 1:0 Hosté

1:1 Hryzák Lukáš

3:1 Hosté

3:2 Semotán Jiří

3:3 Časta Rosťa

3:4 Doležal Ondra (Dudan)

Průběh zápasu: První zápas sebou nesl prlno nepřesností a hostující tým nestačil na technicky vybavené hráče domácích.Hosté měli plno šancí jen se jim je nepodařilo proměnit až k závěru prvního poločasu se trefuje Hryzák. Domácí ještě ale do konce poločasu vyrovnávají na 1:1. Ve druhém poločasu se ujímají domácí po dvou chybách hostujících vedení 3:1, tento výsledek trvá až do 72´ kdy otěže zápasu přebírá družstvo hostů a domácí odpadají po fyzické stránce. Rezerva Žirovnice otáčí utkání na konečných 3:4.