Druhý přípravný zápas článek

Druhý přípravný zápas článek - obrázek

Druhý přípravný zápas článek - obrázek

FC Slavoj Žirovnice "B" : Obal Rozkoš Kunžak  4:2
 

Máme za sebou druhý přípravný zápas, který se nám povedl o něco lépe než minulý.Soupeřem nám ,byl Obal Rozkoš Kunžak ,leader okresního přeboru Jindřichohradecka.V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a šance na obou stranách zůstaly nevyužity.Mírně navrch  měl , ale slavoj.Brankář Kunžaku se musel dvakrát blýsknout výborným zákrokem proti střelám O.Doležala a Kuše.Ani jedna strana však v prvním poločase nedokázala vstřelit gól.Ve druhé polovině se už ,ale na co dívat bylo.Po dvaceti minutách našeho  tlaku jsme se ujali dvoubrankového vedení , jenž mohlo být minimálně pětibrankové, ale šance se zahazovali jako na běžícím páse. A zato nás soupeř také potrestal , dvěma pěknými střelami skóre srovnal.Po této studené sprše slavoj zvedl hlavu a dalšími dvěma brankami zápas rozhodl.Promiňte že nepíši kdo branky vstřelil a v kolikáté minutě, protože to nevím.Máme hrajícího trenéra a ten taky nemůže stíhat všechno a pan vedoucí, ač to věděl že hrajeme ,se nám ani neozval , takže sorry.Střídání hráčů probíhalo hokejově, zahráli si všichni někdo samozřejmě více a někdo méně.Ještě bych rád poděkoval dorostencům že s námi jeli a pomohli.ORG.A SPOL.

Sestava-Socha-P.Doležal,Jurík,Kadlec,Hryzák-J.Doležal,O.Doležal,Kuš,Janů-Pokorný,Mendel. Střídající-Mach,Tyl,Metlička.Ostatní Foto ze zápasu ZDE!

17.02.2009 12:21:59
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one