Šestý přípravný zápas

Šestý přípravný zápas - obrázek

Fc Slavoj Žirovnice "B" - Scu Thaya  2:3
V sobotu 21. března na umělce ve Staré Hlíně jsme odehráli náš poslední přípravný zápas před další částí sezony. Soupeřem nám byl tým z Rakouska - SCU Thaya. Zápas jsme nezačali příliš dobře a zanedlouho už jsme prohrálvali 0:1. Celou první půli se nám nedařilo, vázla rozehrávka a zakončení. Ještě před poločasem se nám ale podařilo vyrovnat, když si pro dlouhý Sochův výkop doběhl Doležal O.(Sendrs) a lobem překonal brankáře soupeře. V druhé půli ovšem nerozhodný stav 1:1 vydržel pouze asi 2 minuty a soupeř opět vstřelil branku. Náš výkon se poté zlepšil i když pouze nepatrně ale na vyrovnání to stačilo. Doležal O.(Dudan) šel důrazně do souboje s brankářem a bylo vyrovnáno (i když teď nevim jestli to nebyl spíš vlastní). Skore v náš prospěch nepopostrčil ani Radhouský povedenou střelou z přímého kopu a tak se stalo, že šel soupeř jen pár minut před koncem utkání opět do vedení.Socha si na tečovaný přímý kop sice šáhl, ale brance už nedokázal zabránit. Konečný stav zápasu byl tedy 2:3 ve prospěch týmu z Rakouska. Nutno ovšem podotknout že rozhodčí na fotbalovosti utkání příliš nepřidal, spíše ubral.