FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B"- FC BOŽEJOV 2:7

Sestava: Kadlec Ondra - Doležal Pavel, Zaňák Milan, Dýnek Tomáš, Záboj Lukáš - Habermann Josef, Semotán Jirka, Havlíček Jirka, Svoboda Jakub - Doležal Ondra, Hryzák Lukáš

Střídání: 45´ Mach Tomáš - Záboj Lukáš

45´ Svoboda Radek - Semotán  Jiří

Průběh zápasu: No k tomuto zápasu se dá snad jenom napsat, že by bylo nejlepší na něj co nejrychleji zapomenout. Ale jak se říká, z chyb se člověk učí, tak si je aspoň shrneme.

V páté minutě postupuje Doležal O. na gólmana a je faulován ve vápně obráncem. Píšťalka sudího Kopeckého je k překvapení všech tichá. Násldně přebírají iniciativu hosté a začínají úřadovat. V sedmé minutě chybuje Zaňák a Kopejtka dává na 0:1. Ve čtrnácté minutě ve středu hřiště propadl Semotán a hosté zvyšují na 0:2. O čtyři minuty sice centruje Svoboda J., ale Habermann netrefuje. Jak se říká nedáš dostaneš . Hosté rozehráli a Pavel Doležal nepokryl hráče a ten zvyšuje v sedmnácté minutě na 0:3.Už ve dvacáté druhé minutě dostává Kopejtka prostor a ze třiceti metrů nedává Kadlecovi šanci 0:4. A aby toho nebylo málo tak ve dvacáté čtvrté Semotán přihrává hostům na pátý gól. Po tomto dochází na hřišti k  přeskupení, do útoku se vytahuje Zaňák a Hryzák na předstopera. Na stoperu Dýnek. Hosté se ještě jednou snažili a ve dvacáté sedmé z dálky, ale tentokrát připravený Kadlec střelu Kopejtky zlikvidoval. Po tomto hrůzném začátku se naši snažili oklepat a začít hrát. Což přineslo ovoce a ve třicáté čtvrté minutě, když Záboj našel po straně Zaňáka, který nacentroval do vápna a Doležal O. z první skóroval. O čtyři minuty už to bylo 2:5. Zaňák postupoval po straně do brankoviště kde byl sražen a pokutový kop sám proměnil. Následně ve čtyřicáté centruje opět Zaňák, ale Doležal O. přestřelil. O půl minuty později centruje Svoboda J.  Zaňák bohužel sám před gólmanem zklamal. Ve čtyřicáté čtvrté mohli hosté zvýšit,ale Kadlec vykrývá.Tímto výsledkem skončil první poločas a o přestávce bylo o čem mluvit.

Do druhého poločasu jsme nastoupili opět nedisciplinovaně a hosté málem v padesáté první trestali. Hostující útočník ale přestřelil. Pak jako by hosté byly spokojeni s výsledkem a nechali Slavoj hrát. V padesáté šesté postupuje Zaňák sám na branku a je zastaven na vápně faulem. Z následujícího přímého kopu Doležal O. těsně minul. Touto akcí se započalo neúspěšné dobývání božejovské branky. Napíši pouze minuty 63. min. Svoboda R . gólman vyráží, 64. min. Habermann vedle, 71.min. Havlíček střela ze dvaceti metrů gólman kryje, 77. min. Svoboda J. lobem vedle. Ale fotbal je o chybách . 81.min. Dýnek ve vápně zbytečně fauluje a hosté následně proměňují pokutový kop. A v 84.min. brankář Kadlec špatně rozehraje a hosté uzavírají zápasový účet na 2:7 v jejich prospěch. Po tomto gólu se zápas už pouze dohrál a sudí Kopecký ho dvě minuty před koncem ukončil.

Trenér Kadlec po zápase  řekl: Jsem zklamán obranou činností celého mužstva, ale bohužel nejvíc mě zklamali pendlové.