FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" - SK HORNÍ VES 2:1

Sestava: Socha Dušan - Habermann Josef, Hryzák Lukáš, Metlička Jan, Dýnek Tomáš - Janů Pavel, Havlíček Jiří, Semotán Jiří, Staněk Václav - Zaňák Milan, Misař Jan

Střídání: 45´ Kadlec Ondřej - Socha Dušan

               45´ Doležal Ondra - Zaňák Milan

               45´ Záboj Lukáš - Dýnek Tomáš

               45´ Musil Zdeněk - Semotán Jiří

               45´ Doležal Pavel - Staněk Václav

Branky: 74´ Doležal Pavel 1:0

              84´ Prchal Marek 1:1

              89´ Musil Zdeněk 2:1

Průběh zápasu: Odehráli jsme třetí přípravný zápas a poprvé se nám podařilo soupeře porazit.

   Rozkaz zněl jasně - vyhrát a to se nám také podařilo. Bohužel to nebylo vůbec lehké. I když zlepšeným výkonem oproti minulému týdnu , jsme se zase hodně trápili a to především v koncovce. Výrazně se zlepšila hra dozadu , ale bohužel dopředu se v první půli moc nedařilo. První výraznou šanci jsme měli my , ale brankář Soukup výborně střelu z bezprostřední blízkosti vykryl. Hosté hrající třetí třídu se osmělili  ve dvacáté minutě kdy kopali trestný kop, ale Socha střelu k tyči zneškodnil. Slavoj se snažil hrát aktivně , bohužel jeho snažení vycházelo naprázdno díky chybějící finální přihrávce nebo zbrklé koncovce. Hosté využívali otevřené obrany k rychlím brejkům čímž si vytvořili asi největší šanci první půle. Hostující Rataj postupoval sám ze strany na branku, ale Socha střelu k tyči zneškodnil.

Do druhého poločasu poslal trenér Kadlec pět čerstvých hráčů což se také projev. Šance na naší straně se začali kupit , ale bohužel jsme nemohli protrhnout střeleckou smůlu. To se nám málem vymstilo v šedesáté minutě , ale Kadlec samostatný únik zlikvidoval. Gól se nám podařilo vstřelil v sedmdesáté čtvrté. Na odražený míč si naběhl Pavel Doležal a bombou z voleje do šibenice nedal Soukupovi šanci. Slavoj gól nabudil a chtěl svůj náskok zvýšit, ale jak jsem již psal prostě střelecká mizérie. Hosté nám udělili lekci z produktivity v osmdesáté čtvrté . Prchal si naběhl na přihrávku spoluhráče do vápna a střelou k tyči nedal Kadlecovi šanci. Vítězství , ale strhl na naši stranu Zdeněk Musil. Krásnou střelou z dvaceti metrů v osmdesáté deváté minutě  překonal Soukupa a uzavřel tak tímto střelecký účet zápasu.

Zápasu trochu ubralo na kráse pár ostrých zákroků ze strany H, Vsi , ale to nás neomlouvá že jsme tento zápas rozhodli až skoro v devadesáté minutě. Zápas se soupeřem z nižší soutěže by měl vypadat jinak.Jinak velice dobrý zápas odehrál Lukáš Záboj , jenž v pravou chvíli byl vždy na svém místě.Poděkování patří i fanouškům , kteří neváhali a v tomto slunečném , ale i mrazivém odpoledni přijeli a fandili.

Trenér Kadlec po zápase řekl: Jsem spokojen že se výrazně zlepšila obraná činnost. Org. a spol.

Fotografie ZDE!!!

 

 

 

07.03.2010 21:08:58
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one