FK STARÁ HLÍNA - FC SLAVOJ ŽIROVNICE "B" 2 : 2

Sestava: Socha Dušan - Doležal Pavel, Houška Petr, Metlička Jan, Dýnek Tomáš - Habermann Josef, Havlíček Jiří, Doležal Ondra, Plíhal Mirek - Zaňák Milan, Hryzák Lukáš

Střídání: 1 pol.: 35´ Svoboda Jakub - Zaňák Milan

               2. pol.: 45´ Mach Tomáš - Plíhal Mirek

                            45´ Zaňák Milan - Houška Petr

                            45´ Svoboda Radek - Doležal Ondra

                            45´ Záboj Lukáš - Dýnek Tomáš

                            69´ Habermann Josef

 Branky: 12´ Zaňák Milan 0:1

                19´ Stará Hlína 1:1

                31´ Stará Hlína 2:1

                80´ Zaňák Milan 2:2 Pokutový kop

Průběh zápasu: První zimní přípravný zápas jsme až na několik chyb sehráli dobře. Na první pokus se nám dařil hrát technický fotbal bez zbytečného nakopávání. V prvním pločase jsme si vytvářeli šance , které se nám bohužel až na tu ve dvanácté minutě nepodařilo potvrdit. Za což  nás domácí po dvou chybách na kraji a   u prostřed obrany  potrestali.Do druhého poločasu nastoupili dorostenci  a na zkoušku Radek Svoboda z J. Hradce. Podařilo se nám vyrovnat až v 80 . min pokutovým kopem po faulu na již zmiňovaného Svobodu. Penaltu proměnil Zaňák. Domácí ve druhé půli zahrozili pouze dvakrát , ale z těchto šancí se jim skórovat nepodařilo. Vítěztví se nám málem podařilo strhnout na svou stranu v 90 min. , bohužel domácí gólman zázračně vyrazil. Ještě musím napsat že nám nebyl v 70 min. uznán regulérní gól pro údajný ofsajd.

Trenér Kadlec se po zápase vyjádřil že s předvedeným výkonem je spokojen a doufá že se výkonost bude zvedat , ale také samozřejmě proběhla kritika tréninkové docházky atd. Org. a spol.

 

Fotografie naleznete ZDE!!! 

22.02.2010 13:04:35
h.o.s
Tyto stránky jsou vytvořeny za účelem doplňení informací o B týmu k oficiálním stránkám klubu FC Slavoj Žirovnice a k informování fanoušků o současném stavu týmu,hráčích, aktuálních výsledcích atd.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one